BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

European Participation Ivestigators Vilniuje [1 dalis iš 3]


Vieta:
Vilnius, Lietuva
Laikas: 2005 lapkričio 15-20d
Veiksmas:

Intro
<img src='http://farm1.static.flickr.com/149/358750748_19efd43c68.jpg?v=0' >
EPI - European Participation Investigators. Tai vieno vokiečio, Roeder Carsten vardu, dirbančio su jaunimu, organizuotas projektas, skirtas tirti, kaip mažuose Europos miestuose galima skatinti jaunimo užimtumą, organizuoti įdomias veiklas. Dalyviai iš Lietuvos (Vilnius), Vokietijos (Itzehoe), Austrijos (Vorlaberg), Angliljos (Costwolds) ir Italijos (Graz ir Treviso). Visos šios vietos - nedideli išsivysčiusių šalių miestukai. Tik Vilnius papuolė kaip neypatingai didelis bet ir neypatingai išsivysčiusios šalies miestas…Projekto principas tas, kad per pusantrų metų mainai įvyksta kiekviename iš miestų. Į jį suvažiuoja po kelis narius iš visų kitų dalyvių organizacijų + po lyderį ir tiria, kaip ten vyksta aktyvus jaunimo dalyvavimas (active participation) visuomeninėje veikloje. Pasisemta patirtis, pasidalintos žinios ir pamatyti pavyzdžiai turėtų būti atsivežti į savo miestą ir panaudoti jaunimą dar labiau įtraukti į veiksmą. Šiuos mainus organizavome, kol dar mūsų chebrytė priklausė LVJC Iniciatyvinei grupei (arba, kaip mes šūstrai vadiname: IG [ai-džy])

Organizavimas
Na, visi darbai prasidėjo dar nuo šiokio tokio apšilimo: LVJC mums surengė labai šaunius komandinio darbo apmokymus. Ištisas dvi dienas komanda praleido kartu, žaidėm komandinius žaidimus, gavom šiek tiek teorijos apie komanos vystymosi etapus, lyderystę ir panašius šiam projektui reikalingus dalykus.  Tikrai labai suartėjom, pažinom vienas kitą. Susitymbildinom, t'skant. Ir tada prasidėjo darbas: kaip visada, <img src='http://farm1.static.flickr.com/154/358750734_21ca1fd6cd.jpg?v=0'>
pradžioje didžiulis chaosas, daugybė idėjų, šaukimas vieni ant kitų - tiesiog kaifas!!! Per laiką aprimom, pradėjo viskas į savo vietas dėliotis. Atsirado šioks toks darbų skirstymasis. Nors nerealiausia, kad gal savaitę susitikinėjom kasdien ir beveik nuo ryto iki vakaro intensyviai praplanuodavom…jeckau, koks ten geras laikas buvo…daba net nepamenu, bet manau, jog viską per kokias 3 savaitikes paruošėm. Nors, tiesą sakant, labai daug ko mes nedarėm. Tik programą sudėliojom, o visą techniką brangioji Rasytė (mūsų…hm…kelrodė žvaigždė. arba tiesiog LVJC darbuotoja, kuravusi visą mūsų darbą).

…laukite tęsinio…


Rodyk draugams

Komentarai (2)

 1. zudykreklama:

  ir aš ten buvau, alų midų gėriau…

 2. eziukassukedais:

  Arnai, ot ir nebuvai :P

  čia projektas Vilniuje, o ne Itzehoe.

  Nors kažkaip beaprašinėdamas vis nklysdavau į būtent Itzehoe lankas…

  Redagavo eziukassukedais 2007-01-16 02:20

Rašyti komentarą