BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

FON judėjimas ir mobilumas

Parašysiu apie FON ir čia. Nes labai į temą. Kodėl? Ogi todėl, kad FON judėjimas skatina mobilumą. Gali turėti ryšį, bendravimą ir informaciją visada, visur ir be apribojimų.
Ką tik grįžau iš ilgos kelionės. Žinot su kuo susidūriau? Ogi su problema, kad Varšuvoje rasti bevielį ryšį labai sudėtinga. Beveik visoje Vokietioje pilna hotspot'ų, bet kas iš to, kad net oro uoste reikia moėti už internetą (ir daug!). Tad turėjau problemų kur nors pasijungti ir net mailą pasitikrinti. Ar taip įsivaizduojame šiandieninę žinių visuomenę Europos Sąjungoje??? Labai gailėjaus, kad niekur nepavyko rasti nei vieno Fon HotSpot'o, kur galėčiau laisvai pasinaudoti kieno nors internetu.
Chebra, dalyvaukim šiame judėjime. Tada visur mieste turėsime nemokamą bevielį internetą. Ir ne tik savo mieste, bet visame pasaulyje, kad ir kur benuvyktumėm!
Labai džiaugiuos, kad pagaliau ir aš gavau savo dėžutę ir galėsiu prisidėti prie pasualinio FON judėjimo. Jei nori prisidėti ir tu, pabandyk gauti nemokamą pakvietimą (organizuoju pakvietimų apsikeitimą). Greitai bus sukurta sistema paprastesniam apeiskeitimui. Ji, kartu su visa info, patarimais ir šiaip viskuo viskuo bus patalpinta į fanofanai.lt

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Gytis:

    Užsisakiau ir aš ne taip senai internetu. Nors ir nemažai tenka keliauti po Europą, nelabai tikiu, kad realiai pasinaudosiu, nors ką gali žinoti. Užsisakiau veikiau šiaip iš idėjos kuri tikrai labai gera. Tikiuosi, kad šis judėjimas įgaus pagreiti ne tik Europoje bet ir Lietuvoje. Beje, gal teko kur nors matyti statistiką kiek jų yra Lietuvoje? Aš bandžiau ieškoti ir kažkaip neradau nei vieno :(, įtariu, kad ne ten žiūrėjau, o gal netinkamu paros metu:)

  2. eziukassukedais:

    galima pažiūrėti ir jau turėtų būti ne vienas ir ne du. Žiūrėjai teisingai, tik kad reikia kiek labiau prizoominus važinėti po miestą ir tada rasi :)

Rašyti komentarą