BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mini-Euro-Trip: AEGEE European Board Meeting [1 dalis]

Vieta: Varšuva, Gliwice
Laikas: 2007 vasario 14-28.
Veiksmas:


 


Islekiau porai savaiciu po Europa pasibastyti. Pirmiausia - asociacijos AEGEE Europos valdybos susirinkimas (EBM - European Board Meeting) Gliwice miestelyje, tada lekiu i Muenster'yje vykstancius mokymus apie Bolonijos procesa. Kai bus laiko, gyvai parasinesiu apie tai, kas vyksta aplink.


 


Sėdžiu daba auditorijoje, aplink bilekiek triukšmo – tuoj prasidės sesija. Ačiū Dievui paskutinė šiandien! Kelis kartus šiandien jau užsimaniau grįžti namo. Tiesiog užsinoėjau savo lovos, paglostyti Nyčių (katinėlis mano), šiaip nieko neveikti. Bet per pertrauką pasivaikščiojau – deguonis savo padarė ir vėl galiu pusiau blaiviai mąstyti.


  


Šiaip labai nerealu čia viskas – jau nemažai pažįstamų iš seniau, su kai kuriais bendravau daug mailais, tai buvo faina pagaliau pasimatyti, o ir šiaip žmonija draugiška. Šiaip, gan keista, kad nesigirdi lietuvių kalbos. Aš čia vienas, tai girdžiu tik anglų, dar nemažai lenkų + kito kalbų mišinio. Jau sugebėjau priprasti prie turkų, italų ir kito plauko pietiečių akcento, kuris pavalgius ypač išryškėja.


Nors ir sakė man, kad WiFi niekur nėra, bet aš vienam prekybos centre (tame, su banguotu stogu – jis pagaliau pabaigtas) visgi pasijungiau. Kaip visada, suveikė naivumas. Tai štai, bečatinant (lietuviškai), kažkas kažko paklausė ir kažkaip lietuviškai atsakiau. Pirmas kartas, kai su žmogum ne ta kalba pradėjau šnekėti. Na, nieko, pasitaiko.


Ką čia veikiam? Dabar vyksta pakoreguoto strateginio plano pristatymas ir ne už ilgo jį tvirtinsim (arba ne) balsavimu. Tas planas buvo paruoštas „valdžios“, mes jį gerai apdiskutavom, padarėm nemažai pakeitimų ir bandysime patvirtinti. Šiaip ką tik baigėsi 9val (per 2 dienas) vykęs usiėmimas „Ulimited@myUniversity“. Apie Bologna Proecess, projektą Education Unlimited nemažai šnekėjom. Pagal pradėjau jausti tą reikalą. Bet po kelių dienų keliauju į būtent BP skirtys mokymus. Tad grįšiu jau visas ekspertas. Būtinai aprašysiu šį projektą ir bloge.


Žinoma, vakarais ošiam. Ošiam taip, kaip priklauso europinei organizacijai. Su daug pačių įvairiausių gėrimų, muzikų, triuksmo.


   


Olandai - pasele zmogai! 


Dar vieną įdomią veiklą laisvalaikiui (ta prasme, kai nuobodūs planavimai vyksta ar pan) susiradau: brainstorminu apie galimybes panaudoti Web 2.0 galimybes AEGEE. Jau primąsčiau apie vieną puslapį. Jei neatims iš manęs ta mergaičiukė, kuri ruošiasi pristatymui apie tai, prirašysiu ir antrą lapą. Visai įdomus dalykas.


Kelionė, žinoma, su nuotykiais. Bjauriausias tas, kad už traukinį, vietoj tikėtųsi ~30zl, teko sumokėti ~80zl. Čia dėl to, kad Lenkijoje tik Lenkijos studentams teikiamos nuolaidos. Bet atgal grįžinėsiu ne ekspresu, tai turėč pigiau ir gerokai ilgiau riedėti. Porą naktų pas vieną lenkiuką pernakvosiu, o paskui iki Dortmundo skrendu.


 


Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. English I own feeblly, but regularly I read you with the help online the translator from google. Thanks for interesting posts

  2. I was been trying to find the Internet for this information and just wanted to thank u for the post. BTW, just off topic, where can i get a copy of this theme? – Regards

  3. Good blog! I like it.

Rašyti komentarą